DO GÓRY

200 jarmark


     
    Udostępnij

W sobotę na kamiennogórskim rynku odbył się 200. jarmark staroci i rękodzieła. Specjalna edycja wydarzenia, związana z jubileuszem, dopiero przed nami – w ostatnią sobotę lipca.

30 czerwca plac Wolności w Kamiennej Górze znów zapełnił się stoiskami kolekcjonerów i rękodzielników. Można było kupić książki, antyki i bibeloty oraz produkty lokalne. Organizator cyklicznego wydarzenia – Józef Chęć, zapowiada, że z okazji osiągnięcia wyjątkowej „okrągłej” liczby edycji odbędzie się specjalny jarmark. 28 lipca na uczestników kolejnej giełdy czekają dodatkowe wydarzania, w tym konkurs i wystawa. O imprezie jeszcze przypomnimy na naszych łamach.
red.

Czytaj również

#reklama
Klęska suszy
Rolnicy chcą pomocy od państwa.
#AKTUALNOŚCI
0
A czy Wy wierzycie?
Trójgarb, Chełmiec, Rudawy Janowickie, Kamienna Góra i Lubawka – z tych miejsc pochodzą doniesienia o UFO. 71 lat temu doszło do tajemniczego i kultowego wydarzenia nazywanego Incydentem w Roswell w USA. Z tej okazji 2 lipca jest Międzynarodowym Dniem UFO. Są sudeckie wątki w badaniach tego zjawiska.
#RÓŻNE
2
Kolejny „lipcopad”?
Po zimnym początku lata i opadach na Śnieżce przyszedł czas na zimną lipcową noc. W Sudetach temperatura zbliżyła się do 0!
#RÓŻNE
0
Dla mieszkańca i turysty
Jak zachęcić miejscowych do poznawania historii miasta? Czym zwabić turystów do odkrycia atrakcji? Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, korzystając z lata. Ciekawą ofertę kolejny raz zaproponowały władze Strzegomia i Kowar.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama