DO GÓRY
#reklama

1000 porcji narkotyków


     
    Udostępnij

Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali mężczyznę za przestępstwa narkotykowe. Był już poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

4 kwietnia mundurowi z kamiennogórskiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Kamiennogórzanin podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków.
– Funkcjonariusze w miejscu jego zamieszkania znaleźli amfetaminę. Okazało się, że z zabezpieczonej substancji można było uzyskać ponad 1000 porcji narkotyków –mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy kamiennogórskiej policji. – W jego mieszkaniu zabezpieczyli również wagę służącą do porcjowania narkotyku.
Rzecznik policji przekazał też, że wydział kryminalny udowodnił mężczyźnie kilkukrotne udzielanie substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
W sprawie wszczęte zostało śledztwo, a zatrzymanemu śledczy przedstawili zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.
– Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – zaznacza oficer prasowy komendy.
Wobec podejrzanego Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.
Okazuje się, że narkotykowy biznes, o który podejrzany 30-latek, to nie jedyny jego problem z prawem. Mężczyzna był poszukiwany nakazem sądu do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia.
Red. wsp. KPP Kamienna Góra

Czytaj również

#reklama
O kulturze Indian
Wyjątkowy gość przyjedzie do Kamiennej Góry w poniedziałek 9 kwietnia. W auli LO odbędzie się spotkanie z Robertem Soto, amerykańskim Apaczem.
#KULTURA
0
Sposób na niedziele
Za nami pierwsze niedziele z zakazem handlu i kolejna już w ten weekend. Część miejscowości już zareagowała na tę nową sytuację. Powstała idea „niedziela będzie dla nas”.
#KULTURA
2
Kulturalny rozkład jazdy RTI – kwiecień 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
PSZOK zlikwidowany
Po kilku latach urzędnicy w ratuszu przyznali, że ten punkt jest zbędny.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

gs4s
2018-04-08 12:00
mam nadzieje ze 'niezalezne' sady nie wypuszcza typa na wolnosc ...

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama