DO GÓRY
#reklama

100 działek mety!


     
    Udostępnij

Kryminalni z Kamiennej Góry złapali mężczyznę, który miał przy sobie... 100 porcji handlowych metamfetaminy. 31-latek usłyszał już zarzuty.

Do zatrzymania doszło w niedzielę 8 października. Policjanci od pewnego czasu interesowali się poczynaniami 31-latka, podejrzewając, że jest narkotykowym dilerem. Mundurowi udowodnili mu, że metamfetaminą handlował. Przyznał się do winy. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
MB/ FOTO: pl.freeimages.com

Czytaj również

#reklama
Przeprowadzka Nepomuka
Na ukończeniu są prace związane z renowacją i zmianą lokalizacji posągu św. Nepomucena w Czadrowie. Posąg świętego od lat niszczał w okolicach kurzej fermy. Już pisaliśmy na naszych łamach, że podjęte nieudolne próby jego renowacji przeraziły wielu historyków sztuki w regionie. Na szczęście dzięki Bramie Czadrowskiej obiekt trafił w ręce znawców. Teraz błyszczy jak nowy i będzie cieszył oczy mieszkańców i podróżnych.
#AKTUALNOŚCI
0
Leje się z sufitu
– Zostałam sama, mąż mi zmarł, a oni ciągle tylko przychodzą i oglądają – mówi ze łzami w oczach kamiennogórzanka. Mieszkanka ul. Słowiańskiej w sędziwym wieku zmaga się z warunkami lokalowymi. Mieszka na ostatnim piętrze starego budynku. Nad jej oknami biegnie gzyms z rynną. – Kiedy tylko pada deszcz, do pokoju leje mi się strumieniami woda! – mówi 84-letnia Maria Gębalska.
#AKTUALNOŚCI
0
Jak? Gdzie? Kiedy?
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0
Na co do kina?
#KULTURA
0

Komentarze

Katarzyna
2017-10-15 01:47
A to chyba cud wymodlony bo tak na codzień nawet jak dostarczyć im złodzieja to nie potrafią poprowadzić slectwa ewentualnie chyba żeby zastraszającym to tak zmarszu traktują pokrzywdzonego jak przestępce ogólnie niedobrze mi się robi na widok miejscowych władz nie tylko tak zwanych stróżów prawa
tereza
2017-10-14 18:35
Do za równouprawnieniem,czy Ty dobrze się czujesz?Miliony ludzi w Polsce odchodzi z przysłowiowym kwitkiem od okienek w aptece,bo nie ma na wykup recepty z lekami przepisanymi przez lekarz,na swoje choroby,i to nie wyimaginowane.
To,że reklamy w mediach są natarczywe nie oznacza,że Polacy łykają tabletki bez potrzeby,szczególnie suplementy.
Nie wierz badaniom rynku które dają do zrozumienia,że Polacy przesadzają z zażywaniem leków.
za równouprawnieniem
2017-10-14 13:41
Wszystkich lekomanów posadzić !!!! I usunąć reklamy leków i suplementów diety !!! Lekomański naród gdzie co druga reklama nabija firmy farmaceutyczne !!!! Gorsi od ćpunów !!! "Narkomani" biorą bo są na "głodzie" .... a lekomani biorą wszystko i to jeszcze profilaktycznie !!!!

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama